
CXA1512-0000-000N0HM457F
Baltos šviesos diodai balta 5700 K 80-CRI, XLAMP CXA1512-36V
Aprašymas
„XLAMP® CXA1512“ LED masyvas išplečia „Cree LED“ aukšto srauto, kelių die masyvų šeimą mažesnėje, lengvai naudojama platformoje. Su „Xlamp“ LED apšvietimo ir klasės patikimumu mažas CXA1512 mažasis, vienodas skleidžiantis paviršius įgalina ir kryptines, ir nekreipiamąjį apšvietimo programas, įskaitant lempos modifikavimo ir šviestuvų dizainą. CXA1512 galima įsigyti 2, 3 pakopų ir 4 pakopų spalvų konsistencijoje. CXA1512 yra 9 mm optinis šaltinis. „CX Family LED“ projektavimo vadovas pateikia pagrindinę informaciją apie reikalavimus, kaip sėkmingai naudoti „CXA1512 LED“ „Luminaire“ dizaine.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - one - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 1485 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 37 V |
| Ilgis: | 15,85 mm |
| Plotis: | 15,85 mm |
| Ūgis: | 1,7 mm |
| Objektyvo spalva: | Geltona |
| Objektyvo matmenys: | 8,9 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | CXA1512 |
| Pakuotė: | Vamzdis |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| LED dydis: | 15,85 mm x 15,85 mm x 1,7 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 100 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: CXA1512-0000-000N0HM457F, Kinija CXA1512-0000-000N0HM457F Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







