
XBDAWT-00-0000-00000HBE7
Balti šviesos diodai balta 3000 k 80 - cri, xlamp xb-d serija
Aprašymas
„XLamp® XB“ - D LED pateikia kitą - kartos našumą, kainą ir dydį visoms LED apšvietimo programoms. „XB - D“ pėdsakas įgalina mažesnius dizainus su tankiai supakuotomis masyvais, kad būtų galima geriau maišyti šviesą ir koncentraciją. „XB - D“ dalijasi įprastu pėdsakų ir vienodo paketo dizainu visose baltų ir spalvų konfigūracijose, supaprastindama plokštę ir optinius dizainus daugeliui LED sistemų. „XB - D“ yra optimizuotas taip, kad būtų žymiai sumažintos sistemos išlaidos bet kurioje apšvietimo programoje, pradedant nuo vidaus ir lauko apšvietimo iki architektūrinio ir transporto apšvietimo.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 93.9 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.9 V |
| Galios įvertinimas: | 3 W |
| Ilgis: | 2,45 mm |
| Plotis: | 2,45 mm |
| Ūgis: | 1,84 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 2,17 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | Xb - D balta |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| LED dydis: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Xlamp |
| Tipas: | Žemos galios šviesos diodai |
| Vr - atvirkštinė įtampa: | 5 V |
Populiarus Žymos: XBDAWT-00-0000-00000HBE7, Kinija XBDAWT-00-0000-00000HBE7 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







