
JE2835AWT - r - H50EA0000-N0000001
Baltos šviesos diodai balta 5000 K 80-CRI, 2835 dydis, R klasė
Aprašymas
„J Series®“ šviesos diodai pratęsia „Cree LED“ pramonėje besitęsiantį apšvietimo ir klasės LED portfelį į platesnį programų rinkinį. „J“ serijos 2835 šviesos diodai sujungia didelį veiksmingumą ir puikią vertę patikimoje pakuotėje. „J“ serijos 2835 šviesos diodai yra optimizuoti mažo tankio apšvietimo programoms, kai kritinis yra didelis efektyvumas ir sklandžiai išvaizda, pavyzdžiui, žemai, trofėjai ir skydiniai žibintai. „J“ serijos 2835 šviesos diodai siūlo aukštą CRI ir yra optimizuoti apšvietimo programoms, kai kritinė yra geros spalvos kokybė.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 2835 |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 72 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 150 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.95 V |
| Galios reitingas: | 443 MW |
| Ilgis: | 3,5 mm |
| Plotis: | 2,8 mm |
| Ūgis: | 0,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo forma: | Stačiakampis |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | JE2835A 3V R klasė |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 4000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Mažos galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: JE2835AWT - R - H50EA0000 - n0000001, China Je2835Awt - R-H50EA0000-N0000001 Gamintojai, tiekėjai, fabrikai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







