
Xteawt -00-0000-000000 df5
LED balta 4250 k min-cri xlamp xteaw
Aprašymas
„XLAMP® XT-E“ LED suteikia aukštą našumą ir didelį patikimumą pramonės standarto standartiniame XP\/XT pėdsako „XLAMP® XT-E“ LED optimizavus kryptines, aukštos lumdės programas-nuo vidaus ir lauko iki nešiojamų ir lempų modifikavimo. „XT -E“ LED siūlo „XT\/XP“ platformos pranašumus - kompaktišką ir įrodytą 3,45 mm x 3,45 mm paketą ir nustatytą ekosistemą - leidžiančią apšvietimo gamintojams supaprastinti projektavimo procesą ir sutrumpinti laiką rinkoje.
„XT-E“ šviesos diodas yra „Royal Blue“ ir „White“. „XT-E White LED“ siūlo didelio efektyvumo variantą. Šiame dokumente terminas White'as žymi „White XT-E“ LED, neatsižvelgiant į jo veiksmingumą. Sąvokos standartas ir didelis efektyvumas yra naudojamas prireikus atskirti aukšto efektyvumo XT-E LED atlikimą nuo XT-E LED be didelio efektyvumo varianto.
Specifikacija
| Produkto atributai | Turto vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Baltas LED |
| ROHS: | Daugiau informacijos |
| produktas: | Balti šviesos diodai |
| Diegimo stilius: | SMD\/SMT |
| Paketas\/atvejis: | 1414 (3535 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Neutrali balta |
| Bangos ilgio\/spalvų temperatūra: | 4250 K |
| Šviesus srautas\/spinduliuojantis srautas: | 107 lm |
| Ekrano kampas: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| VF - priekinė įtampa: | 2.85 V |
| Galios reitingas: | 1 W |
| ilgis: | 3,45 mm |
| plotis: | 3,45 mm |
| aukšta: | 2,36 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 150 C |
| Objektyvo spalva: | Geltona |
| Objektyvo dydis: | 3,06 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| serija: | Xteawt |
| Paketas: | Ritė |
| Paketas: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| LED dydis: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakavimo kiekis: | 1000 |
| Subkategorijos: | Šviesos diodai |
| Prekės ženklas: | Xlamp |
| tipas: | Mažos galios šviesos diodai |
| VR - atvirkštinė įtampa: | 5V |
| Vieneto svoris: | 100 mg |
Populiarus Žymos: xteawt -00-0000-000000 df5, China xeawt -00-0000-000000 DF5 gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







