
Aprašymas
1 laidovo vyriška jungtis; „Cage Clamp®“; 2,5 mm²; PIN tarpas 5 mm; 5 polis; 100% apsaugotas nuo netinkamo; užrišta apykaklė; 2,50 mm²; šviesiai pilka
721 serijos kaiščio antraštė, šviesiai pilka
PIN antraštė su elemento numeriu 721 - 605/019 - 000 užtikrina nepriekaištingą elektros įrengimą. Remdamiesi įrodytu patikimumu projektuodami savo įrenginį: PCB jungtys siūlo universalias programų galimybes. Šiam kaiščio antraštei laidininko jungčiai reikia nuimti nuo 8 iki 9 mm ilgio. Šiame produkte yra „Cage Clamp®“ technologija. Patikimas ir techninė priežiūra - nemokama „Cage Clamp® Universal Connection“ leidžia sujungti visus laidininkų tipus su narvelio spaustuku. Nereikia išankstinio apdorojimo, pavyzdžiui, ant vielos galų galinių fermenų. Matmenys (pločio x aukščio x gylis) yra 39,8 x 14,3 x 27,5 mm. Priklausomai nuo laidininko tipo, kaiščio antraštė yra tinkama laidininko skerspjūviui nuo 0,08 mm² iki 2,5 mm². Kontaktinis paviršiui naudojamas skardos danga. Ši kaiščio antraštė/jungtis valdoma naudojant operacinį įrankį. „Wago“ MC-„Kelių jungčių sistema“ iš viso sudaro septynias šeimas, kurių taškai yra nuo 2,5 mm iki 10,16 mm, ir siūlo platų taikymo galimybių asortimentą, kurio laidininkas skerspjūvio diapazonas yra nuo 0,08 iki 25 mm².
Ryšio duomenys
| Spaustuko vienetai | 5 |
| Bendras potencialų skaičius | 5 |
| Ryšio tipų skaičius | 1 |
| Lygių skaičius | 1 |
1 ryšys
| Ryšio technologija | Narvelio spaustukas® |
| Įjungimo tipas | Veikimo įrankis |
| Įjungimo kryptis 1 | Operacija lygiagrečiai su laidininko įrašu |
| 2 įjungimo kryptis | Operacija statmena laidininko įvažiavimui |
| Kietas dirigentas | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Fine - įstrigęs laidininkas | 0,08… 2,5 mm² / 28… 12 AWG |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su izoliuota fermenu | 0,25… 1,5 mm² |
| Baudos - įstrigęs laidininkas; su neviliojamu šermuku | 0,25… 2,5 mm² |
| Juostos ilgis | 8… 9 mm / 0,31… 0,35 colio |
| Stulpo numeris | 5 |
| Laidininko įėjimo kryptis į poravimosi kryptį | 0 laipsnis |
Fiziniai duomenys
| Tarpai tarp kaiščio | 5 mm / 0,197 colio |
| Plotis | 39,8 mm / 1,567 colio |
| Ūgis | 14,3 mm / 0,563 colio |
| Gylis | 27,5 mm / 1,083 colio |
Mechaniniai duomenys
| Kintamas kodavimas | Taip |
| Tiesioginis žemės kontaktas su DIN - Rail/išgręžta skylė/korpusas | Ne |
| Montavimo tipas | Montavimo flanšas |
| Montavimo tipas | Tiekimas - per montavimą Skydo tvirtinimas |
| Anti - sukimosi apsauga | Taip |
Kištukas - ryšyje
| Kontaktinis tipas (prijungiama jungtis) | Vyro jungtis/kištukas |
| Jungtis (ryšio tipas) | dirigentui |
| Nelaiminga apsauga | Taip |
| Prijungimas neprarandant smeigtukų tarpo | Ne |
| Kištuko užrakinimas - ryšyje | nėra |
Medžiagos duomenys
| Pastaba (medžiagos duomenys) | Informaciją apie medžiagų specifikacijas galite rasti čia |
| Spalva | šviesiai pilka |
| Medžiagos grupė | I |
| Izoliacijos medžiaga (pagrindinis būstas) | Poliamidas (PA66) |
| Degumo klasė UL94 | V0 |
| Spyruoklinė medžiaga | „Chrome“ - nikelio spyruoklės plienas (CRNI) |
| Kontaktinė medžiaga | Elektrolitinis vario (eCu) |
| Kreipkitės į dengimą | Alavas |
| Gaisro apkrova | 0,171MJ |
| Svoris | 8,8g |
Aplinkos reikalavimai
| Ribokite temperatūros diapazoną | -60… +100 laipsnis |
| Apdorojimo temperatūra | -35… +60 laipsnis |
Aplinkos tyrimai (aplinkos sąlygos)
| Bandymo specifikacija Geležinkelio pritaikymas - riedmenys - elektroninė įranga | DIN EN 50155 (VDE 0115-200): 2022-06 |
| Bandymo procedūra Geležinkelio pritaikymas - riedmenų įranga –Shock ir vibracijos testai | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Spektro/diegimo vieta | Aptarnavimo gyvenimo testas, 1 kategorija, A/B klasė |
| Funkcijų testas su triukšmu - kaip vibracija | Testas, išlaikytas pagal standarto 8 skyrių |
| Dažnis | f1 = 5 hz į f2 = 150 Hz |
| Pagreitis | 0,101 g (aukščiausias bandymo lygis, naudojamas visoms ašims) |
| Bandymo trukmė vienai ašiai | 10 min. |
| Bandymo kryptys | X, y ir z ašys |
| Kontaktinių gedimų/pertraukimų stebėjimas | Praėjo |
| Įtampos kritimo matavimas prieš ir po kiekvienos ašies | Praėjo |
| Imituotas aptarnavimo gyvenimo testas padidėjus triukšmo lygiui -, pavyzdžiui, vibracija | Testas, išlaikytas pagal standarto 9 skyrių |
| Dažnis | f1 = 5 hz į f2 = 150 Hz |
| Pagreitis | 0,572G (aukščiausias bandymo lygis, naudojamas visoms ašims) |
| Bandymo trukmė vienai ašiai | 5 h |
| Bandymo kryptys | X, y ir z ašys |
| Išplėstinė testo apimtis: kontaktinių gedimų/pertraukimų stebėjimas | Praėjo |
| Išplėstinė bandymo apimtis: įtampos kritimo matavimas prieš ir po kiekvienos ašies | Praėjo |
| Šoko testas | Testas, išlaikytas pagal standarto 10 skirsnį |
| Šoko forma | Pusė sinuso |
| Pagreitis | 5G (aukščiausias bandymo lygis, naudojamas visoms ašims) |
| Šoko trukmė | 30 ms |
| Sukrėtimų skaičius vienoje ašyje | 3 poz. und 3 neg. |
| Bandymo kryptys | X, y ir z ašys |
| Išplėstinė testo apimtis: kontaktinių gedimų/pertraukimų stebėjimas | Praėjo |
| Išplėstinė bandymo apimtis: įtampos kritimo matavimas prieš ir po kiekvienos ašies | Praėjo |
| Vibracija ir šoko stresas riedmenų įrangai | Praėjo |
Komerciniai duomenys
| Produktų grupė | 3 („Multi Conn. System“) |
| PU (spu) | 50 vnt |
| Pakuotės tipas | dėžutė |
| Kilmės šalis | De |
| Gtin | 4044918262934 |
| Muitinės tarifo numeris | 85366930000 |
Produkto klasifikacija
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-44-03-09 |
| ECL@SS 9.0 | 27-44-03-09 |
| Etim 9.0 | EC002638 |
| Etim 8.0 | EC002638 |
| ECCN | Nėra JAV klasifikacijos |
Aplinkosaugos produkto laikymasis
| ROHS atitikties statusas | Atitinkama, jokios išimties |
Populiarus Žymos: 721-605019-000, Kinija 721-605019-000 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







