
Aprašymas
Vidutinės šulinio XLG-240 AC/DC LED tvarkyklės yra 240 W tvarkyklės, turinčios nuolatinį galios režimą. Vidutinis šulinys XLG-240 veikia nuo 100 VACiki 305 V.ACir siūlo modelius su skirtingomis vardinėmis srovėmis nuo 700 mA iki 6,66a. „XLG -240“ veikia nuo –40 laipsnių iki {+90 laipsnio atvejo temperatūros, esant laisvam oro konvekcijai, nes didelis efektyvumas yra iki 93% ir dizainas be ventiliatoriaus. Metalo korpusas ir IP67 įėjimo apsauga leidžia LED vairuotojams tilpti į vidaus ir lauko programas.
Savybės
- Nuolatinis galios veikimas esant 70–100% išėjimo įtampai
- 100VACiki 305 V.AC(I klasė) Įvesties diapazonas
- Nuo 700mA iki 6,66a dabartinis diapazonas
- Trumpas - grandinė, viršįtampis ir per - temperatūros apsaugą
- Metalo dėklas su IP67 reitingu vidaus ir lauko programoms
- 3 - - 1 pritemdymo funkcija su nuotoliniu ir izoliacija
- 6KV/4KV (10KV/6KV pasirenkama)
- Įvestis per - Apsaugą nuo įtampos, atitinka Indijos (EESL) reguliavimą
- Daugiau nei 50 000 valandų gyvenimo laiko
- 5 metų garantija
Paraiškos
- Dangoraižių apšvietimas
- Gatvės apšvietimas
- Prožavimų apšvietimas
- Scenos apšvietimas
- Žvejybos apšvietimas
- Sodininkystės apšvietimas
- Įlankos apšvietimas
- Tipas HL, skirtas naudoti I klasės 2 skyriuje
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Reiškia gerai |
| Produktų kategorija: | LED maitinimo šaltiniai |
| ROHS: | Detalės |
| Veikimo režimas: | Nuolatinė galia (CP) |
| Išvesties srovė - 1 kanalas: | 4.9 A |
| Išėjimo įtampa - 1 kanalas: | 60 VDC |
| Išvesties galia: | 239.6 W |
| Įvesties įtampa: | 100 VAC iki 305 VAC, 142 VDC iki 431 VDC |
| Pritemdymas: | Nesulaukęs |
| Išėjimų skaičius: | 1 išvestis |
| Montavimo stilius: | Važiuoklės laikiklis |
| Ilgis: | 219 mm (8,622 colio) |
| Plotis: | 63 mm (2,48 colio) |
| Ūgis: | 35,5 mm (1,398 colio) |
| Pramonė: | Pramoninis |
| Standartas: | PFC |
| IP reitingas: | IP67 |
| Prekės ženklas: | Reiškia gerai |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 90 C |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Atviras rėmelis/uždaras: | Uždaras |
| Pakuotė: | Masė |
| Produktas: | LED maitinimo šaltiniai |
| Produkto tipas: | LED maitinimo šaltiniai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 16 |
| Subkategorija: | Maitinimo šaltiniai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Xlg - 240 - ha-ph |
| Vieneto svoris: | 2,300 svarų |
Populiarus Žymos: xlg - 240 - ha, Kinija XLG-240-HA gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Pora:DDR-15G-3,3
Kitas:Xlg - 320-ha
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







