
Aprašymas
Vidutinis šulinio LRS - 75 Vieno išvesties perjungimo maitinimo šaltiniai yra 75W uždaryti - tipo maitinimo šaltiniai su 30 mm žemo profilio dizainu. Su pilnu 85 VACiki 264vACĮvesties diapazonas, LRS - 75 maitinimo šaltiniai suteikia 5 V, 12 V, 15 V, 24 V, 36 V ir 48 V išėjimo įtampos liniją. Be didelio efektyvumo iki 91,5%, metalinis tinklo korpusas padidina šilumos išsklaidymą, kurio temperatūra yra –30 laipsnių {+70 laipsnio, esant oro konvekcijai be ventiliatoriaus. Pateikus mažą energijos suvartojimą be apkrovos (mažiau nei 0,3 W), galutinės sistemos dizainas lengvai atitinka visame pasaulyje energijos reikalavimus.
Savybės
- Universalus kintamos srovės įvestis/visas diapazonas
- Atlaiko 300 V.AC5S viršįtampio įvestis
- Ne - apkrovos energijos suvartojimas<0.2W
- Miniatiūrinis dydis ir 1U žemas profilis
- Aukšta darbo temperatūra iki +70 laipsnio
- Apsaugos
- Trumpas jungimas
- Perkrova
- Viršįtampis
- Aušinimas nemokama oro konvekcija
- IEC/EN 60335-1 (PD3) ir IEC/EN61558-1, -2-16 laikymas
- Veikiantis aukštis iki 5000 metrų
- Atlaiko 5G vibracijos testą
- Didelis efektyvumas, ilgas gyvenimas ir didelis patikimumas
- LED indikatorius įjungtas
- 100% pilna apkrova Burn - bandyme
- 3 metų garantija
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Reiškia gerai |
| Produktų kategorija: | Maitinimo šaltinių perjungimas |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Perjungimo reikmenys |
| Išėjimo įtampa - 1 kanalas: | 5 VDC |
| Išėjimų skaičius: | 1 išvestis |
| Išvesties galia: | 70 W |
| Atviras rėmelis/uždaras: | Uždaras |
| Įvesties įtampa: | 85 VAC - 264 VAC, 120 VDC iki 373 VDC |
| Išvesties srovė - 1 kanalas: | 14 A |
| Pramonė: | Pramoninis |
| Montavimo stilius: | Skydelis |
| Ilgis: | 99 mm (3,898 colio) |
| Plotis: | 97 mm (3,819 colio) |
| Ūgis: | 30 mm (1,181 colio) |
| Serija: | LRS-75 |
| Prekės ženklas: | Reiškia gerai |
| Įvesties dažnis: | 47 Hz iki 63 Hz |
| Pakuotė: | Masė |
| Produkto tipas: | Maitinimo šaltinių perjungimas |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 45 |
| Subkategorija: | Maitinimo šaltiniai |
| Dalis # slapyvardžiai: | LM75-20B05 LM75-23B05R2 |
| Vieneto svoris: | 10.582189 oz |
Populiarus Žymos: LRS-75-5, Kinijos LRS-75-5 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







