
LRS-350-5
Perjungimo maitinimo šaltiniai 300W 5V 60A 115VAC arba 230VAC
Aprašymas
Vidutinis šulinio LRS -350 350 W AC/DC Vieno išvesties maitinimo šaltinis yra vienas - išvesties uždaras tipo maitinimo šaltinis su 30 mm žemo profilio dizainu. Priimti 115 V įvestįACarba 230 V.AC(Pasirinkite per jungiklį), visa serija suteikia 3,3 V, 4,2 V, 5 V, 12 V, 15 V, 24 V, 36 V ir 48 V išėjimo įtampos liniją. LRS - 200 pasižymi dideliu efektyvumu iki 87,5%. Pastatytas - ilgoje - gyvenimo ventiliatorius leidžia LRS - 350 veikti nuo –30 laipsnio iki +70 laipsnio su visa apkrova. Pateikdama ypač mažą energijos suvartojimą be apkrovos (mažiau nei 0,75 W), LRS-350 leidžia galutinei sistemai lengvai patenkinti visame pasaulyje energijos poreikį. Vidutinis šulinio LRS-350 turi visas apsaugos funkcijas ir 5G anti-vibracijos galimybes.
Savybės
- AC įvesties diapazonas, kurį galima pasirinkti per jungiklį
- Atlaiko 300 V.AC5 sekundžių viršįtampis
- Apsaugos
- Trumpas jungimas
- Perkrova
- Viršįtampis
- Per - temperatūra
- Priverstinis oro aušinimas pastatytas - DC ventiliatoriuje
- Pastatytas - aušinimo ventiliatoriuje - išjungti valdiklį
- 1U žemas profilis
- Atlaiko 5G vibracijos testą
- Ne - apkrovos energijos suvartojimas<0.75W
- Aukšta veikimo temperatūra iki +70 laipsnio
- Didelis efektyvumas, ilgas tarnavimas ir aukštas - patikimumas
- 3 metų garantija
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Reiškia gerai |
| Produktų kategorija: | Maitinimo šaltinių perjungimas |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Perjungimo reikmenys |
| Išėjimo įtampa - 1 kanalas: | 5 VDC |
| Išėjimų skaičius: | 1 išvestis |
| Išvesties galia: | 300 W |
| Atviras rėmelis/uždaras: | Uždaras |
| Įvesties įtampa: | 90 VAC - 132 VAC, 180 VAC - 264 VAC, 240 VDC - 370 VDC |
| Išvesties srovė - 1 kanalas: | 60 A |
| Pramonė: | Pramoninis |
| Montavimo stilius: | Važiuoklė |
| Ilgis: | 215 mm (8,465 colio) |
| Plotis: | 115 mm (4,528 colio) |
| Ūgis: | 30 mm (1,181 colio) |
| Serija: | LRS-350 |
| Patvirtinimai: | UL60950-1 |
| Prekės ženklas: | Reiškia gerai |
| Atitiktis: | UL60950-1 |
| Įvesties dažnis: | 47 Hz iki 63 Hz |
| Izoliacijos įtampa: | 3 kv |
| Apkrovos reguliavimas: | Reguliuojamas |
| Pakuotė: | Masė |
| Produkto tipas: | Maitinimo šaltinių perjungimas |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 15 |
| Subkategorija: | Maitinimo šaltiniai |
| Dalis # slapyvardžiai: | LM350-10B05 LM350-20B05R2 LM350-22B05R2 |
| Vieneto svoris: | 1,676 svaro |
Populiarus Žymos: LRS-350-5, Kinijos LRS-350-5 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







