
IRM-02-12
AC/DC galios moduliai 2W 12V 167MA 85-305VIN PCB ENCAP
Aprašymas
Vidutinis šulinys IRM -02 2 W AC - DC maitinimo šaltinio moduliai yra skirti programoms, kurioms reikia mažesnių išėjimo galių. Šie kapsuliuoti moduliai siūlo kompaktišką dydį (33 mm x 22,2 mm x 15 mm) ir ultra - žemą<0.075W no-load power consumption. These features meet PCB layout space requirements for terminal equipment and comply with global regulations requiring low power consumption for electronic devices. MEAN WELL IRM-02 2W AC-DC Power Supply Modules utilize free air convection cooling and an 85VACiki 305 V.ACįvesties įtampos diapazonas. Programos apima pramoninius elektrinius prietaisus, mechaninius instrumentus, automatizavimo įrenginius, rankinę elektroniką ir daiktų internetą (IoT) su skaitmenine įranga.
Savybės
- Kompaktiškas dydis, 33,7 mm x 22,2 mm x 15 mm
- 85VACiki 305 V.ACUniversalus įvesties įtampos diapazonas
- Iki 5G anti - vibracijos lygiai
- Iki 77% efektyvumo
- <0.075W no-load power consumption
- Fenolio dėklų dizainas naudojant visiškai vazoninį silikoną šilumos išsklaidymui
- 3 metų garantija
Paraiškos
- Delniniai įrenginiai
- Gamyklos automatizavimo įranga
- Mechaninė įranga
- Pramoninė elektros įranga
- IoT - susijusi skaitmeninė įranga
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Reiškia gerai |
| Produktų kategorija: | AC/DC galios moduliai |
| ROHS: | Detalės |
| Išvesties galia: | 2 W |
| Įvesties įtampa: | 85 VAC - 305 VAC, nuo 120 VDC iki 430 VDC |
| Išėjimų skaičius: | 1 išvestis |
| Išėjimo įtampa - 1 kanalas: | 12 VDC |
| Išvesties srovė - 1 kanalas: | 167 Ma |
| Ilgis: | 33,7 mm |
| Plotis: | 22,2 mm |
| Ūgis: | 15 mm |
| Pramonė: | Pramoninis |
| Serija: | IRM-02 |
| Prekės ženklas: | Reiškia gerai |
| Atvejo stilius: | Kapsuliuota |
| Įvesties dažnis: | 47 Hz iki 63 Hz |
| Izoliacijos įtampa: | 3 kvac |
| Montavimo stilius: | Per skylę |
| Atviras rėmelis/uždaras: | Uždaras |
| Produkto tipas: | AC - DC galios moduliai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 10 |
| Subkategorija: | Maitinimo šaltiniai |
| Dalis # slapyvardžiai: | LDE02-23B12 |
| Vieneto svoris: | 0,670205 uncijos |
Populiarus Žymos: IRM-02-12, Kinija IRM-02-12 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







