
Plt 5 520 b
Lazerio diodai Žaliojo lazerio diodas 520NM, 110MW
Aprašymas
Metalo skardinė 56 PLT 5 520 B Žaliasis lazerio diodas į 56 paketą
Optinės išvesties galia (nepertraukiama banga): 110 MW (TCase =25 laipsnis)
Paraiškos
- Prietaisai ir įrankiai
- Pramogos
- Funkcinis apšvietimas
- Lauko ir pramoninis apšvietimas
- Projekcija
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Lazerio diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Išvesties galia: | 110 MW |
| Bangos ilgis: | 520 nm |
| Spalva: | Žalia |
| VF - priekinė įtampa: | 6.4 V |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 10 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Paketas / atvejis: | Į -56-3 |
| Serija: | Plt 5 520 b |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Produkto tipas: | Lazerio diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 200 |
| Subkategorija: | Lazeriai |
| Prekybos vardas: | Metalo skardinė |
| VR - atvirkštinė įtampa: | 2 V |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65112A0737 |
| Vieneto svoris: | 0,274843 oz |
Populiarus Žymos: PLT 5 520 B, Kinija PLT 5 520 B Gamintojai, Tiekėjai, Gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







