
Gwcs8pm1.pm - lrlt - xx55-1
Baltos šviesos diodai balta 4000K OSLON SSL 80
Aprašymas
AMS OSRAM OSLON SSL 80 šviesos diodai suteikia aukštą efektyvumą, reikalingą profesionaliam vidaus ir lauko apšvietimui. „OSLON SSL 80“ šviesos dioduose yra keraminis - pagrįstas paketas, siūlantis puikų korozijos tvirtumą, idealų ilgų -} gyvenimo programų poreikiams.
„OSLON SSL 80“ šviesos diodai yra siūlomi plačioje spalvų temperatūroje, spalvų pateikimo indeksuose (CRI) ir koreliuojamoje spalvų temperatūroje (CCT), kad būtų galima puikiai pritaikyti daugybę programų.
Savybės
- Kompaktiškas 3,0 mm × 3,0 mm pėdsakas
- 80 laipsnių peržiūros kampas
- Galimos plačios CRI ir CCT asortimento parinktys (balta)
- Broad 451nm iki 730 nm spalvų pasirinkimo diapazonas (spalva)
- Kompaktiškas ir simetriškas, leidžiantis tankiai grupuoti aukštą - srauto paketus
- Pagrindiniai parametrai, pritvirtinti prie +85 laipsnio
- Labai maža šiluminė varža
- Maksimali vairavimo srovė iki 1,3a
- Šviesos perdirbimas atspindinčiu pakuotės sluoksniu, naudojant kiekvieną liumeną
- Aukščiausias korozijos tvirtumas
- Labai maža šiluminė varža
- Išankstinis radiacijos modelis (GW CS8PM1.EM)
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 4000 K |
| Šviesos intensyvumas: | 82 CD |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 155 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra: | 80 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.85 V |
| Galios įvertinimas: | 1 W |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 2,21 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 125 C |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | Gw cs8pm1.pm |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| LED dydis: | 3,1 mm x 3,1 mm x 2,35 mm |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 600 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Oslonas |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65111A8245 |
| Vieneto svoris: | 0,000882 uncijos |
Populiarus Žymos: gwcs8pm1.pm - lrlt - xx55 - 1, China GWCS8pm1.pm - lrlt-xx55-1 gamintojai, tiekėjai, fabrikai, fabrikai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







