
GW qSLPS1.em - lvly - xx58-1
Φv=130.0 ... 150.0 lm, 2700 k (jei=150 ma)
Aprašymas
OSCONIQ® E 3030 GW QSLPS1.EM Šis 6 V OSCONIQ E 3030 LED adresai Naudokite - atvejus įvairiose bendrosios apšvietimo programose, įskaitant vidaus ir lauko įrenginius, ploto apšvietimą ir žemyn, kur didelis srautas yra pagrindinis reikalavimas.
Savybės
- paketas: baltas SMT paketas
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2700K - 6500 k
- cri: 80 (min.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- Spalvos temperatūra: 2700 k - 6500 k
- šviesus srautas: ty ty . 154 lm @ 4000 k
- šviesos efektyvumas: ty ty . 166 lm/w @ 4000 k
- programa: tinkama bendram apšvietimui
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 3030 |
| Apšvietimo spalva: | Balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 2700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 145 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 150 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 6.19 V |
| Galios įvertinimas: | 930 MW |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 0,6 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Objektyvo spalva: | Geltona |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Objektyvo skaidrumas: | Ne - difuzuotas |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Konfigūracija: | Vienišas |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| 4000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A7949 |
Populiarus Žymos: GW qSLPS1.EM - lvly - xx58 - 1, China GW qSlps1.em - lvly-xx58-1 gamintojai, tiekėjai, tiekėjai, tiekėjai, tiekėjai, tiekėjai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







