
Gw p9lr38.pm - m3m8-xx56-1
Φv=200.0 ... 260.0 lm, 3500 k (jei=45 ma)
Aprašymas
DURIS® S 5050 GW P9LR38.PM Naujausias „Duris® S 5050“ LEDS karta siūlo įspūdingą efektyvumo našumą kartu su „DLC Premium Lifetime“ pasiekimu. Šis 5050 „LeadFrame“ paketas klientams siūlo puikų sprendimą aukšto veiksmingumo ir kompaktiško šviestuvų dizaino, skirto profesionaliam lauko apšvietimui; Aukštos - įlankos, gatvės šviesos, ploto žibintai, potvynių žibintai.
Paraiškos
- patalpų apšvietimas
- lauko ir pramoninis apšvietimas
Savybės
- paketas: baltas SMT paketas, spalvota difuzinė silikono dervos
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2200K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- šviesus srautas: ty ty . 219 lm @ 4000 k @ 25 laipsnis
- šviesos efektyvumas: ty ty . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 laipsnis
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Apšvietimo spalva: | Balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3500 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 200 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 45 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 22 V |
| Ilgis: | 5 mm |
| Plotis: | 5 mm |
| Ūgis: | 0,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo matmenys: | 4,55 mm x 4,55 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Serija: | „Duris S5050“ |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| 2000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Duris |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65115A0132 |
Populiarus Žymos: GW P9LR38.PM - M3M8 - xx56-1, China GW P9LR38.PM-M3M8-XX56-1 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







