
Aprašymas
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.SM Pre - suformuota 2835 LED versija su standartiniu 2835 pėdsakais suteikia konkurencinę vertę taikymo ir sistemos lygyje. „Duris E2835 CRI80“ suteikia puikų efektyvumą, kuris padidina energijos taupymą apšvietimo metu, o tai svarbu palaikyti energijos vartojimo efektyvumo reguliavimą.
Paraiškos
- vidaus apšvietimas
Savybės
- paketas: baltas SMT paketas, spalvota difuzinė silikono dervos
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2700K - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2 klasė)
- šviesus srautas: ty ty . 39.4 lm @ 4000k
- šviesos efektyvumas: ty ty . 224 lm/w @ 4000 k
- stabili
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 6500 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 43,5 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 CRI |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 65 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.17 V |
| Ilgis: | 3,34 mm |
| Plotis: | 2,84 mm |
| Ūgis: | 0,66 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo forma: | Stačiakampis |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Konfigūracija: | Vienišas |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| 10000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A8179 |
Populiarus Žymos: gw jtlps1.sm - h7hv - xx31 - 1 - g, China GW JTLPS1.SM-H7HV-XX31-1-G gamintojai, tiekėjai, gamyklos, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







