
GW JTLMS1.EM - GWH4-xx55-1
Φv=27.0 ... 34.5 lm, 4000 k (jei=60 ma)
Aprašymas
Duris ® E 2835 GW JTLMS1.em
„Duris® E 2835“ sujungia gerą efektyvumą ir plačią pluošto kampą į kompaktišką formatą (2,8 mm x 3,5 mm). Tai yra svarbiausia homogeninių apšvietimo programoms, kai „Duris® E 2835“ niekada nesugeba sužavėti savo veikimo sistemos lygiu.
Paraiškos
- patalpų apšvietimas
Savybės
- paketas: baltas SMT paketas, spalvota difuzinė silikono dervos
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2200K - 6500 k
- cri: 80 (min.), 85 (tip.), R9: 0 (min.)
- liumeno techninė priežiūra: bandymo rezultatai pagal ISNA LM-80 galimą
- ESD: 2 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2 klasė)
- šviesus srautas: tipo: 29.2 lm @ 4000 k
- šviesos veiksmingumas: typ.: 165 lm/w @ 4000 k

|
Ype |
Spalvos temperatūra |
Šviesus srautas 1, jei=60 ma φv |
|
Gw jtlms1.em - g7h1-xx510-1 |
2200 K |
21.0 ... 30.0 lm |
|
Gw jtlms1.em - g9h2-xx58-1 |
2700 K |
24.0 ... 31.5 lm |
|
Gw jtlms1.em - gvh3-xx57-1 |
3000 K |
25.5 ... 33.0 lm |
|
Gw jtlms1.em - gwh3-xx56-1 |
3500 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-xx55-1 |
4000 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-xx53-1 |
5000 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-xx52-1 |
5700 K |
27.0 ... 34.5 lm |
|
Gw jtlms1.em - gwh4-xx51-1 |
6500 K |
27.0 ... 34.5 lm |
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 4000 K |
| Šviesos intensyvumas: | 8.88 CD |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 27,8 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 60 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.95 V |
| Galios reitingas: | 180 MW |
| Ilgis: | 3,5 mm |
| Plotis: | 2,8 mm |
| Ūgis: | 0,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Serija: | GW JTLMS1.EM |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| 10000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Duris |
| Tipas: | Vidurio - galios šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A2616 |
Populiarus Žymos: GW JTLMS1.EM - GWH4 - xx55-1, Kinija GW JTLMS1.EM-GWH4-XX55-1 Gamintojai, Tiekėjai, Gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







