
Gw jclps2.em - h3h8-a232-1-2
ΦV=31.5 ... 40.5 lm, 5700 k (jei=65 ma)
Aprašymas
DURIS ® E 3 GW JCLPS2.EM (Gen 2)
Pristatome naujos kartos - 2 DURIS® E 3, kuris sujungia didesnį efektyvumą ir didesnį srautą kompaktiškoje pramonėje - suderinamas formos faktorius (3,0 mm x 1,4 mm). Puikiai tinkamos įvairioms homogeninėms apšvietimo programoms, tokioms kaip linijinis apšvietimas, taip pat plonos sukurtos programos.
Paraiškos
- srities žibintai
- Downlights/prožektoriai
- lempos modifikacijos
- nuotaikos apšvietimas
- lentelės lemputė
Savybės
- paketas: baltas SMT paketas, spalvota difuzinė silikono dervos
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2700K - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2 klasė)
- šviesus srautas: ty ty . 33.7 lm @ 4000k
- šviesos efektyvumas: ty ty . 182 lm/w @ 4000k

|
Tipas
|
Spalvos temperatūra
|
Šviesus srautas 1, jei=65 ma φv
|
|
Gw jclps2.em - h1h8-a838-1-2
|
2700 K
|
28.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h1h8-xx58-1-2
|
2700 K
|
28.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h2h8-a737-1-2
|
3000 K
|
30.0 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h2h8-xx57-1-2
|
3000 K
|
30.0 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-a636-1-2
|
3500 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-xx56-1-2
|
3500 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-a535-1-2
|
4000 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-xx55-1-2
|
4000 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-a333-1-2
|
5000 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-xx53-1-2
|
5000 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-a232-1-2
|
5700 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-xx52-1-2
|
5700 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-a131-1-2
|
6500 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
|
Gw jclps2.em - h3h8-xx51-1-2
|
6500 K
|
31.5 ... 40.5 lm
|
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Paketas / atvejis: | 3014 |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5700 K |
| Šviesos intensyvumas: | 9.08 CD |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 27,5 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 65 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.85 V |
| Galios reitingas: | 200 MW |
| Ilgis: | 3,03 mm |
| Plotis: | 1,35 mm |
| Ūgis: | 0,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Serija: | GW Jclps2.em |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| 10000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Duris |
| Tipas: | Žemos galios šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65112A8485 |
Populiarus Žymos: GW JCLPS2.EM - H3H8 - A232-1-2, Kinija GW JCLPS2.em-H3H8-A232-1-2 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







