
Gw jclps2.cm - gvh2-xx57-1-2
Φv=25.5 ... 31.5 lm, 3000 k (jei=65 ma)
Aprašymas
DURIS ® E 3 GW JCLPS2.CM (Gen 2)
Pristatome naujos kartos - 2 DURIS® E 3, kuris sujungia didesnį efektyvumą ir didesnį srautą kompaktiškoje pramonėje - suderinamas formos faktorius (3,0 mm x 1,4 mm). Puikiai tinkamos įvairioms homogeninėms apšvietimo programoms, tokioms kaip linijinis apšvietimas, taip pat plonos sukurtos programos.
Paraiškos
- srities žibintai
- Downlights/prožektoriai
- lempos modifikacijos
- nuotaikos apšvietimas
- lentelės lemputė
Savybės
- paketas: baltas SMT paketas, spalvota difuzinė silikono dervos
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2700K - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2 klasė)
- šviesus srautas: ty ty . 28 lm @ 4000k
- šviesos efektyvumas: ty ty . 152 lm/w @ 4000k
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Paketas / atvejis: | 3014 |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesos intensyvumas: | 8.64 CD |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 26,4 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 65 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.85 V |
| Galios reitingas: | 200 MW |
| Ilgis: | 3,03 mm |
| Plotis: | 1,35 mm |
| Ūgis: | 0,7 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Serija: | GW JCLPS2.CM |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| 10000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Duris |
| Tipas: | Žemos galios šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65112A8963 |
Populiarus Žymos: GW JCLPS2.CM - GVH2 - xx57-1-2, Kinija GW JCLPS2.CM-GVH2-XX57-1-2 Gamintojai, Tiekėjai, Gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







