
GW CSSRM3.PM-N7P1-A232-1
Φv=340 ... 380 lm, 5700 k (jei=700 ma)
Aprašymas
„OSLON ™ Square GW CSSRM3.PM“ Penktosios kartos Oslono aikštė su patobulintu našumu. Labiausiai kompaktiškos didelės galios vedė gerai žinomą puikų patikimumą, didelį patikimumą, ilgą eksploatavimo laiką ir mažą šiluminį atsparumą.
Paraiškos
- Žemės ūkis ir sodininkystė
- Pramogos
- Lauko ir pramoninis apšvietimas
Savybės
- Pakuotė: SMT keramikos pakuotė su silikono objektyvu
- Tipas. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2200K - 6500} k
- CRI: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- Šviesus srautas: Typ . 357 lm @ 4000 k, 85 laipsnis
- Šviesus veiksmingumas: Typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 laipsnis
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1212 (3030 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5700 K |
| Šviesos intensyvumas: | 107 CD |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 334 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - CRI: | 70 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| VF - į priekį įtampa: | 2.8 V |
| Galios įvertinimas: | 2 W |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 2,02 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 125 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 2,79 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | Gw cssrm3.pm |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| 3000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Oslonas |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A2297 |
Populiarus Žymos: GW CSSRM3.PM-N7P1-A232-1, Kinija GW CSSRM3.PM-N7P1-A232-1 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







