
Gw cssrm3.pm - n5n8-a838-1
Φv=320 ... 360 lm, 2700 k (jei=700 ma)
Aprašymas
„OSLON ™ Square GW CSSRM3.PM“ Penktosios kartos Oslono aikštė su patobulintu našumu. Labiausiai kompaktiška aukšta - galia, vedama gerai žinomu puikiu tvirtumu, dideliu patikimumu, ilgu gyvavimo laikotarpiu ir mažu šiluminiu atsparumu.
Paraiškos
- žemės ūkis ir sodininkystė
- Pramogos
- lauko ir pramoninis apšvietimas
Savybės
- paketas: SMT keraminis paketas su silikono objektyvu
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2200K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- šviesus srautas: ty ty . 357 lm @ 4000 k, 85 laipsnis
- šviesos efektyvumas: ty ty . 182 lm/w @ 4000 k, 85 laipsnis
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1212 (3030 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 2700 K |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| Galios įvertinimas: | 2 W |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 2,02 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 125 C |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Serija: | Gw cssrm3.pm |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | LED - didelė galia |
| 3000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Oslonas |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A8688 |
Populiarus Žymos: GW cssrm3.pm - n5n8 - A838-1, Kinija GW CSSRM3.PM-N5N8-A838-1 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







