
Gw cssrm3.cm - m8n4-xx53-1-r
Φv=260 ... 320 lm, 5000 k (jei=700 ma)
Aprašymas
„OSLON® Square GW CSSRM3.CM“ Penktosios kartos Oslono aikštė su padidintu našumu. Labiausiai kompaktiška aukšta - galia, vedama gerai žinomu puikiu tvirtumu, dideliu patikimumu, ilgu gyvavimo laikotarpiu ir mažu šiluminiu atsparumu.
Paraiškos
- Pramogos
- vidaus apšvietimas
- Medicininis apšvietimas
- lauko ir pramoninis apšvietimas
Savybės
- paketas: SMD keramikos paketas su silikono objektyvu
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- korozijos tvirtumo klasė: 3b
- Spalvos temperatūra: 5000K - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- tlci: 98 (tip.), R9: 80 (min.) @ 5700 k
- šviesus srautas: ty ty . 288 lm @ 5700 k, 85 laipsnis
- šviesos efektyvumas: ty ty . 146 lm @ 5700 k, 85 laipsnis
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Apšvietimo spalva: | Neutrali balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5000 K |
| Šviesos intensyvumas: | 85.8 CD |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 265 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.81 V |
| Galios įvertinimas: | 2 W |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 2,02 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 125 C |
| Serija: | GW cssrm3.cm |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| 600 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Oslonas |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A3896 |
Populiarus Žymos: GW cssrm3.cm - m8n4 - xx53-1-r, Kinija GW CSSRM3.CM-M8N4-XX53-1-R Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







