
GW CAFGL1.HM - RSRT-27S3
Baltos šviesos diodai „Soleriq S 9 GW CAFGL1.HM“
Aprašymas
„Soleriq ™ 9 GW CAFGL1.HM“ „Soleriq ™“ produktai buvo specialiai sukurti programoms, kurioms reikalingas didelis srauto paketas iš kompaktiškos srities.
Paraiškos
- vidaus apšvietimas
Savybės
- paketas: lustas - on - plokštėje, keramikos paketas
- tip. Radiacija: 120 laipsnių (Lambertan emitteris)
- Spalvos temperatūra: 2700K - cri: 90 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2 klasė)
- šviesus srautas: ty ty . 1480 lm @ 2700 k, 25 laipsnis
- šviesos efektyvumas: ty ty . 111 lm/w @ 2700 k, 25 laipsnis
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | PCB |
| Paketas / atvejis: | 13,5 mm x 13,5 mm x 1,4 mm |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 2700 K |
| Šviesos intensyvumas: | 496 CD |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 1520 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 360 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 37 V |
| Galios įvertinimas: | 13 W |
| Ilgis: | 13,5 mm |
| Plotis: | 13,5 mm |
| Ūgis: | 1,4 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo matmenys: | 11,2 mm |
| Serija: | „GW CAFGL1.HM“ |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| 250 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Soleriq |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Dalis # slapyvardžiai: | GW CAFGL1.HM - RSRT-27S3-360-T05 Q65112A8957 |
Populiarus Žymos: „GW CAFGL1.HM“ - RSRT - 27S3, Kinija GW CAFGL1.HM-RSRT-27S3 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







