
GH PUSRA2.25-T4U1-1-1
Vienos spalvos šviesos diodai osconiq p 3737 gen 2 - aukštas - efektyvumo sodininkystės šviesos diodas
Aprašymas
„Osconiq ™ P 3737“ (2W) GH PUSRA2.25 Visiškai nauja, patobulinta aukšta - „Power LED“ su mūsų AMS OSRAM naujausia lustų technologija ir nauja optimizuoto objektyvo karta, užtikrinant pirmaujantį pramonės veiklą, pranašesnį tvirtumą ir ilgą gyvenimą. Turėdama didelį efektyvumo raudonąją raudonąją trimis bangos ilgiu, šeima siūlo penkias spalvas, kad būtų lengviau projektuoti ir didelį lankstumą atsižvelgiant į visus jūsų sodininkystės spektro poreikius.
Paraiškos
- žemės ūkis ir sodininkystė
- Pramogos
- patalpų apšvietimas
- lauko ir pramoninis apšvietimas
Savybės
- paketas: SMD epoksidinis paketas su silikono objektyvu
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- tip. Radiacija: 120 laipsnių
- spinduliuotės srautas ( @ 700MA): ty ty . 1085 mw @ 85 laipsnis
- spinduliuotės efektyvumas ( @ 700MA): ty ty . 82.4% @ 85 laipsnis
- fotono srautas ( @ 700MA): ty ty . 6.09 μmol/s @ 85 laipsnis
- fotono srauto efektyvumas ( @ 700MA): ty ty . 4.63 μmol/j @ 85 laipsnis
- „ThinFilm LED“ lustas, suprojektuotas ir pagamintas Vokietijoje
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Produktas: | Raudoni šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 680 nm |
| Apšvietimo spalva: | Raudonas |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 5.7 UMOL/S. |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 1.8 V |
| Galios reitingas: | 1.3 W |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | P3737 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Ūgis: | 2,37 mm |
| Ilgis: | 3,7 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 125 C |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| 3000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Osconiq |
| Tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Peržiūra: | 125 laipsnių |
| Plotis: | 3,7 mm |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65115A0384 |
Populiarus Žymos: GH PUSRA2.25-T4U1-1-1, Kinija Pusra2.25-T4U1-1-1 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







