
GD PUSRA2.15-T2T4-24-1
Vienos spalvos šviesos diodai osconiq p 3737 gen 2 - aukštas - efektyvumo sodininkystės šviesos diodas
Aprašymas
„Osconiq ™ P 3737“ (2W) GD PUSRA2.15 Visiškai nauja, patobulinta aukšta - galia su mūsų AMS OSRAM naujausia lustų technologija ir naujos kartos optimizuotų objektyvas, užtikrinantis pirmaujantį pramonės veiklą, puikų tvirtumą ir ilgą gyvenimą. Turėdama didelį efektyvumo raudonąją raudonąją trimis bangos ilgiu, šeima siūlo penkias spalvas, kad būtų lengviau projektuoti ir didelį lankstumą atsižvelgiant į visus jūsų sodininkystės spektro poreikius.
Paraiškos
- žemės ūkis ir sodininkystė
- Pramogos
- vidaus apšvietimas
- lauko ir pramoninis apšvietimas
Savybės
- paketas: SMD epoksidinis paketas su silikono objektyvu
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- tip. Radiacija: 120 laipsnių
- spinduliuotės srautas ( @ 700MA): ty ty . 1474 mw @ 85 laipsnis
- spinduliuotės efektyvumas ( @ 700MA): ty ty . 74.4% @ 85 laipsnis
- fotono srautas ( @ 700MA): ty ty . 5.50 μmol/s @ 85 laipsnis
- fotono srauto efektyvumas ( @ 700MA): ty ty . 2.77 μmol/j @ 85 laipsnis
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| ROHS: | |
| Produktas: | Mėlyni šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 449 nm |
| Apšvietimo spalva: | Mėlyna |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 5.3 UMOL/S. |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.75 V |
| Galios įvertinimas: | 2 W |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | P3737 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Ūgis: | 2,37 mm |
| Ilgis: | 3,7 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 125 C |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| 3000 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Osconiq |
| Tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Peržiūra: | 125 laipsnių |
| Plotis: | 3,7 mm |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65115A0348 |
Populiarus Žymos: GD PUSRA2.15-T2T4-24-1, Kinija GD PUSRA2.15-T2T4-24-1 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







