
Aprašymas
GD CSHPM1.14 OSLON® SSL 150 Naujas, aukštesnis „Oslon SSL“ šeima, vedama gerai žinomu aukštesniu patikimumu, dideliu patikimumu, ilgu gyvavimo laikotarpiu, mažu šiluminiu atsparumu. Puikiai sprendžiamos programos, reikalaujančios didelio efektyvumo ir ilgo gyvenimo reikalavimo.
Paraiškos
- architektūra
- sodininkystės apšvietimas
Savybės
- paketas: SMT keramikos paketas su silikono objektyvu
- tip. Radiacija: 150 laipsnių
- korozijos tvirtumo klasė: 3b
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- spinduliuotės srautas: ty ty . 753 mw
- spinduliavimo efektyvumas: ty ty . 75 %
- fotosintetinis fotono srautas: ty ty . 2.74 μmol/s
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Siuntimo apribojimai: |
Mouseris šiuo metu neparduoda šio produkto jūsų regione. |
| Produktas: | Mėlyni šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1212 (3030 metrika) |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 455 nm |
| Apšvietimo spalva: | Mėlyna |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 23,4 lm |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.85 V |
| Galios reitingas: | 1 W |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 2,14 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Ūgis: | 1,44 mm |
| Ilgis: | 3 mm |
| Šviesos intensyvumas: | 5.52 CD |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 125 C |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| 600 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Peržiūra: | 150 laipsnių |
| Plotis: | 3 mm |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A1189 |
Populiarus Žymos: GD CSHPM1.14 - VJVK - W4-1, Kinija GD CSHPM1.14-VJVK-W4-1 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







