
GA QSSPA1.23 - ktlp-a3a5-1
Φv=97.0 ... 121.0 lm (jei=350 ma)
Aprašymas
OSCONIQ® P 3030 GA QSSPA1.23 „Osconiq P 3030“ spalvų šeimos LED ateina su gerai žinomu puikiu tvirtumu, dideliu patikimumu, ilgu gyvavimo laikotarpiu, mažu šiluminiu atsparumu. Kompaktiškas ir patikrintas 3 mm x 3 mm paketas ir nustatytas pėdsakas. Puikiai kreipiasi į programas, kurių reikalauja didelis efektyvumas ir ilgas tarnavimas.
Paraiškos
- žemės ūkis ir sodininkystė
- Pramogos
- vidaus apšvietimas
- lauko ir pramoninis apšvietimas
Savybės
- paketas: SMD epoksidinis paketas
- tip. Radiacija: 120 laipsnių
- liumeno techninė priežiūra: bandymo rezultatai pagal ISNA LM-80 galimą
- ESD: 8 kV ACC. į ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B klasė)
- šviesus srautas: ty ty . 109 lm
- šviesos efektyvumas: ty ty . 142 lm/w
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | AMS OSRAM |
| Produktų kategorija: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Produktas: | Gintaro šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1212 (3030 metrika) |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 617 nm |
| Apšvietimo spalva: | Gintaras |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 119 lm |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.18 V |
| Galios įvertinimas: | 760 MW |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 2,73 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | GA QSSPA1.23 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | AMS OSRAM |
| Ūgis: | 0,75 mm |
| Ilgis: | 3 mm |
| Šviesos intensyvumas: | 33.6 CD |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 125 C |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| 900 | |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Osconiq |
| Tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Peržiūra: | 130 laipsnių |
| Plotis: | 3 mm |
| Dalis # slapyvardžiai: | Q65113A1868 |
Populiarus Žymos: GA QSSPA1.23 - ktlp - A3A5-1, Kinija GA QSSPA1.23-KTLP-A3A5-1 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







