
SST - 20 WCS-A120-L3651
Baltos šviesos diodai balta 6500 K 65-CRI, SST-20 serija
Aprašymas
Savybės
• Aukšto ryškumo vėsiai balti šviesos diodai, kurių maksimalus išėjimas viršija 1000 lm @ 3A, 85 laipsnių.
• Didelis monolito emiterio liumeno tankis, iki 518 LM/MM2 (6500K), idealiai tinkantis maksimaliai padidinti optinį efektyvumą esant aukštam - išėjimui, pluošto modelio kritinio apšvietimo programoms.
• Maksimali disko srovė: 3 a
• Šviesos veiksmingumas: Typ . 206 LM/W @ 350 Ma, 85 laipsnis (6500K)
• Spalvos temperatūra: 5000K, 5700K, 6500K
• Spalvų perteikimo rodyklė: min . 65, ty ty . 70
• Mažas šiluminis pasipriešinimas: 1,6 laipsnio C/W
• ANSI - suderinamos chromatiškumo šiukšliadėžės
• LM -80 10, 000 HR bandymo duomenys, puikus TM-21 gyvavimo laikas ir spalvų stabilumas
• Galima įsigyti 2 litavimo pėdsakų konfigūracijose
• Elektros izoliuotas šiluminis kelias
• 8 kV HBM ESD reitingas ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
• ROHS ir pasiekite reikalavimus atitinkančius
Paraiškos
• Nešiojamieji žibintai
• Dviračių lemputės
• Automobilių pagalbiniai žibintai
• LED darbo lemputės
• Lauko ir važiuojamosios kelio dalies apšvietimas
• „High Bay“ pramoninis apšvietimas
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| Siuntimo apribojimai: |
Mouseris šiuo metu neparduoda šio produkto jūsų regione. |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 1414 (3535 metrika) |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 6500 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 560 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 65 |
| Peržiūra kampas: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 1.5 A |
| Vf - priekinė įtampa: | 3 V |
| Galios reitingas: | 10 W |
| Ilgis: | 3,45 mm |
| Plotis: | 3,45 mm |
| Ūgis: | 1,98 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 100 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 2,6 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,050459 uncijos |
Populiarus Žymos: SST - 20 - WCS-A120-L3651, Kinija SST-20-WCS-A120-L3651 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







