
CXM-6-30-90-18-AA30
Baltos šviesos diodai balta 3000 K 90-CRI, CXM-6 serija
Aprašymas
Savybės:
• Aukštas liumenų išėjimas ir veiksmingumas būdingas
• Virš 700 LM, 135 LPW @ 3000K, 80 CRI, TJ=85 ºC
• Virš 795 LM, 152 LPW @ 5000K, 70 CRI, TJ=85 ºC
• CCT diapazonas 2400K, 2700K, 3000K, 3200K, 3500K, 4000K, 5000K, 5600K, 6500K, 8000K
• 80 arba 90 cri min. Iki 95 min. šiltai baltai
• 3 SDCM spalvų dvikovos tikslumas
• Puikus optinio emisijos vienodumas ir spalva per kampo konsistenciją
• Išskirtinis ilgalaikio spalvų stabilumas
• Aukščiausias šilumos laidumas vienodam šilumos plitimui
• Aplinkai draugiški: ROHS ir pasiekite reikalavimus
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | „Luminus“ įrenginiai |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - one - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 550 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 300 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 17.3 V |
| Ilgis: | 13 mm |
| Plotis: | 12 mm |
| Ūgis: | 1,37 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Serija: | CXM-6 gen. 3 |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | „Luminus“ įrenginiai |
| LED dydis: | 13 mm x 12 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 300 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Vidurio - galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: CXM-6-30-90-18-AA30, Kinija CXM-6-30-90-18-AA30 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







