
Lxml - pwc2
Balti šviesos diodai balta 4500k - 10000 k „Luxeon Rebel“ serija
Aprašymas
„Luxeon Rebel ES“ yra didelis srautas, kuris suteikia jums lankstumo, kurio reikia norint suprojektuoti šviestuvus ir lempas lauko ir pramoninio apšvietimo programoms ir pritraukti juos į rinką. Išbandytas ir sušvelnintas esant 700 mA, užtikrintai suprojektuokite „Luxeon Rebel ES“ į aukštą liumeno programas arba sukurkite daugiau energijos taupančių įrenginių, naudodami tą patį emiterį. „Luminaire“ gamintojai ir dizaineriai tikisi „Luxeon Rebel ES“ dėl kokybės, patikimumo ir - įrenginio našumo.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5650 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 200 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 60 |
| Peržiūra: | 120 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 700 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.9 V |
| Galios įvertinimas: | 2 W |
| Ilgis: | 4,49 mm |
| Plotis: | 3,05 mm |
| Ūgis: | 1,98 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 135 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 2,55 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | Luxeon Rebel |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| LED dydis: | 4,49 mm x 3,05 mm x 1,98 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Luxeon |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,013757 uncijos |
Populiarus Žymos: LXML - PWC2, Kinija LXML - PWC2 gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Pora:L1HX-3090200000000
Kitas:L150-57805006000H0
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







