
L2C5-30901203E0900
Baltos šviesos diodai balta 3000 k 90-cri, „Luxeon Cob Core“
Aprašymas
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 LM/W 70CRI ir 80CRI PRODUKTAI. Dėl savo mažo šviesos skleidžiančio paviršiaus (LES) ir pramonės - pagrindinio šiluminio pasipriešinimo, „Luxeon Corb“ lengva dirbti, kad būtų galima supaprastinti ir pigesnius šviestuvų dizainus. „Luxeon Cobs“ yra karštos -, išbandytos 85 laipsnio - realaus pasaulio veikimo sąlygomis -, tai reiškia, kad galima sumažinti papildomą bandymą. „Luxeon Cob“ šviesos diodus galima įsigyti trijų žingsnių „Macadam Elipse“, užtikrinant vienodą optinį našumą įvairiose srityse.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - on - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 1200 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra kampas: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 300 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 34.5 V |
| Galios reitingas: | 10.4 W |
| Ilgis: | 19 mm |
| Plotis: | 16 mm |
| Ūgis: | 1,5 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 9 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | „Luxeon Cob Core“ |
| Pakuotė: | Vamzdis |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| LED dydis: | 16 mm x 19 mm x 1,5 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 100 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | „Freshfocus“ |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,420854 uncijos |
Populiarus Žymos: L2C5-30901203E0900, Kinija L2C5-30901203E0900 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







