
L130-4090003000X21
Balti šviesos diodai balta 4000 k 90-cri, „Luxeon 3030“
Aprašymas
„Luxeon“ 3030 2 D yra didelis srautas, karštas - spalvos, nukreiptos į vidutinės galios šviesos diodą. „Hot -“ spalvų taikymas užtikrina, kad šviesos diodai būtų spalvotos taikymo sąlygomis, esant taikymo sąlygoms - 85 laipsnio. Naudojant pramonės standartinę 3,0 mm x 3,0 mm ir 6 V paviršiaus montuojamo emiterio tirpalo pakuotę, „Luxeon“ 3030 2 D linija yra visose ANSI CCT ir suteikia veiksmingumą ir patikimumą, reikalingą tiek vidaus, tiek lauko apšvietimo rinkose.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | 3030 |
| Apšvietimo spalva: | Neutrali balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 4000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 104 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra kampas: | 116 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 120 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 6 V |
| Galios įvertinimas: | 720 MW |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Ūgis: | 0,66 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 2,6 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidytas |
| Serija: | Luxeon 3030 2 d |
| Pakuotė: | Ritė |
| Prekės ženklas: | Lumileds |
| Drėgmė jautri: | Taip |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 5000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Luxeon |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,082453 oz |
Populiarus Žymos: L130-4090003000x21, Kinija L130-4090003000x21 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos
Pora:L130-5080HE1400001
Kitas:LMZ8-SW40
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







