
L130-4080003000W21
Balti šviesos diodai Balta 4000 K 80-CRI, LUXEON 3030
Aprašymas
LUXEON 3030 2D yra didelio srauto, karštos-spalvos vidutinės galios šviesos diodas. Karštas-spalvų taikymas užtikrina, kad šviesos diodai atitiktų tikslinę spalvą esant taikymo sąlygoms-85 laipsnių. Naudojant pramonės standartinę 3,0 mm x 3,0 mm ir 6 V ant paviršiaus montuojamo emiterio pakuotę, LUXEON 3030 2D Line yra visose ANSI CCT ir užtikrina efektyvumą bei patikimumą, reikalingą tiek vidaus, tiek lauko apšvietimo rinkoms.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Lumileds |
| Produkto kategorija: | Baltos spalvos šviesos diodai |
| RoHS: | Detalės |
| Produktas: | Baltos spalvos šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Pakuotė / dėklas: | 3030 |
| Apšvietimo spalva: | Neutrali balta |
| Bangos ilgis / spalvos temperatūra: | 4000 K |
| Šviesos srautas / spinduliavimo srautas: | 118 lm |
| Spalvų perteikimo indeksas - CRI: | 80 |
| Žiūrėjimo kampas: | 116 laipsnių |
| Jei - Persiųsti srovę: | 120 mA |
| Vf - tiesioginė įtampa: | 6 V |
| Galios įvertinimas: | 720 mW |
| Ilgis: | 3 mm |
| Plotis: | 3 mm |
| Aukštis: | 0,52 mm |
| Minimali darbinė temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbinė temperatūra: | + 105 C |
| Objektyvo spalva: | Tamsintas |
| Objektyvo matmenys: | 2,6 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Išsklaidyta |
| Serija: | LIUKSIENAS 3030 2D |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Nukirpkite juostą |
| Pakuotė: | MouseReel |
| Prekinis ženklas: | Lumileds |
| Jautrus drėgmei: | Taip |
| Produkto tipas: | Baltos spalvos šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 5000 |
| Subkategorija: | šviesos diodai |
| Prekės pavadinimas: | LIUKSIONAS |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,082453 uncijos |
Populiarus Žymos: l130-4080003000w21, Kinija l130-4080003000w21 gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora:L130-5770003000W21
Kitas:L130-3070003000W21
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







