
Xppawt - H0-0000-000BU30E7
Balti šviesos diodai balta 3000 k 70-cri, xlamp xppawt
Aprašymas
„XLAMP® XP“ - P šviesos diodai pateikia proveržio intensyvumo ir optinio valdymo lygį pažįstamame XP pėdsake. Kai XP - p yra iki 700 LM, esant maksimaliam srovei iš labai mažos LES, įgalina griežtesnius pluošto kampus ir daug ilgesnius atstumus nei bet kuris ankstesnis „Xlamp“ šviesos diodas. XP - P šviesos diodai yra sukurti taip, kad būtų ekstremalios, turinčios aukštą veikimo temperatūros ribą ir puikų atsparumą sierai. XP - P šviesos diodai yra optimizuoti apšvietimo programoms, kurioms reikalingas kraštutinis intensyvumo lygis, įskaitant automobilių, profesionalių nešiojamų, architektūrinių ir pramogų antrinę rinką.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 3000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 320 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 1 A |
| Vf - priekinė įtampa: | 3.58 V |
| Galios įvertinimas: | 3.5 W |
| Ilgis: | 3,45 mm |
| Plotis: | 3,45 mm |
| Ūgis: | 0,75 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Objektyvo forma: | Kvadratas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | Xlamp xp - p LED |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Mažos galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: XPPAWT - H0 - 0000-000BU30E7, Kinija XPPAWT-H0-0000-000BU30E7 Gamintojai, tiekėjai, gamykla, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







