
Xpgdwt - B1-0000-00me3
Balti šviesos diodai balta 5000 k 70 - cri, xlamp xp-g3 šviesos diodų
Aprašymas
„XLamp® XP“ - G3 šviesos diodai yra optimizuoti kryptinėms, aukštai - liumeno apšvietimo programoms, kuriose veiksmingumas ir optinis valdymas yra kritiniai, pavyzdžiui, važiuojamoji dalis, nešiojama ir sodininkystė. Kompaktiška ir įrodyta 3.45 mm XP platforma turi puikią turimų optikos ir sistemos sprendimų ekosistemą, leidžiančią apšvietimo gamintojams supaprastinti savo projektavimo procesą ir sutrumpinti laiko tarpą.
XP - G3 šviesos diodai yra ir dvi skirtingos baltos ir karališkos mėlynos spalvos versijos: „Standard & S“ linija. Xp - G3 Nuotrauka Raudona yra S eilutės versijoje. Balta standartinė versija pateikia geriausią - - TM -21 klasės gyvavimo laikas ir spalvų stabilumas laikui bėgant. Baltos, karališkosios mėlynos ir raudonos spalvos „S linijų“ versijos padidina geresnį efektyvumą, geriausią - {- klasės sieros atsparumą ir geresnę sistemą - lygio patikimumas perjungimo ir pritemdymo ciklais. Naudodamiesi šiomis S linijų versijomis, „Cree LED“ teikia didelės galios LED technologiją, optimizuotą tiek bendrosios, tiek sodininkystės apšvietimo programoms, kuriose jutikliai ir perjungimas tampa įprasti.
Šiame dokumente „White“, „Royal Blue“ ir „Photo Red“ terminai žymi baltą, karališką mėlyną ar nuotrauką raudoną XP - G3 LED, neatsižvelgiant į jo standartines ar S linijų funkcijas. Sąvokų standartas ir S eilutė yra naudojami prireikus atskirti standartinio XP - G3, LED iš XP - G3 LED su S eilutės parinktimi.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 172 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 70 |
| Peržiūra: | 125 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 2.7 V |
| Galios įvertinimas: | 1 W |
| Ilgis: | 3,45 mm |
| Plotis: | 3,45 mm |
| Ūgis: | 2,26 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Geltona |
| Objektyvo matmenys: | 3,06 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | Xlamp xp - g3 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| Savybės: | Mažas šiluminis atsparumas |
| LED dydis: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios le |
Populiarus Žymos: xpgdwt - b1 - 0000-00me3, Kinija XPGDWT-B1-0000-00me3 Gamintojai, tiekėjai, gamyklos gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







