
XPGDPR - L1-0000-00E01
Vienos spalvos šviesos diodų nuotrauka raudonas srautas 475MW
Aprašymas
„XLamp® XP“ - G3 šviesos diodai yra optimizuoti kryptinėms, aukštai - liumeno apšvietimo programoms, kuriose veiksmingumas ir optinis valdymas yra kritiniai, pavyzdžiui, važiuojamoji dalis, nešiojama ir sodininkystė. Kompaktiška ir įrodyta 3.45 mm XP platforma turi puikią turimų optikos ir sistemos sprendimų ekosistemą, leidžiančią apšvietimo gamintojams supaprastinti savo projektavimo procesą ir sutrumpinti laiko tarpą.
XP - G3 šviesos diodai yra ir dvi skirtingos baltos ir karališkos mėlynos spalvos versijos: „Standard & S“ linija. Xp - G3 Nuotrauka Raudona yra S eilutės versijoje. Balta standartinė versija pateikia geriausią - - TM -21 klasės gyvavimo laikas ir spalvų stabilumas laikui bėgant. Baltos, karališkosios mėlynos ir raudonos spalvos „S linijų“ versijos padidina geresnį efektyvumą, geriausią - {- klasės sieros atsparumą ir geresnę sistemą - lygio patikimumas perjungimo ir pritemdymo ciklais. Naudodamiesi šiomis S linijų versijomis, „Cree LED“ teikia didelės galios LED technologiją, optimizuotą tiek bendrosios, tiek sodininkystės apšvietimo programoms, kuriose jutikliai ir perjungimas tampa įprasti.
Šiame dokumente „White“, „Royal Blue“ ir „Photo Red“ terminai žymi baltą, karališką mėlyną ar nuotrauką raudoną XP - G3 LED, neatsižvelgiant į jo standartines ar S linijų funkcijas. Sąvokų standartas ir S eilutė yra naudojami prireikus atskirti standartinio XP - G3, LED iš XP - G3 LED su S eilutės parinktimi.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Siuntimo apribojimai: |
Mouseris šiuo metu neparduoda šio produkto jūsų regione. |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Raudoni šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | SMD-2 |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 645 nm |
| Apšvietimo spalva: | Nuotrauka raudona |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 475 MW |
| Jei - į priekį srovė: | 350 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 1.99 V |
| Galios įvertinimas: | 3 W |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 3,06 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | Xlamp xp - g3 |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| Ūgis: | 2,26 mm |
| Ilgis: | 3,45 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 150 C |
| Produkto tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Vienos spalvos šviesos diodai |
| Peržiūra: | 125 laipsnių |
| Plotis: | 3,45 mm |
| Vieneto svoris: | 0,027210 uncijos |
Populiarus Žymos: XPGDPR - L1 - 0000-00E01, Kinija XPGDPR-L1-0000-00E01 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







