
Xpebwt - H1-0000-00ae8
Baltos šviesos diodai balta 2700 K 80-CRI, XLAMP XPEBWT
Aprašymas
„XLAMP® XP“ - E2 Torch LED suteikia liumeno išvestį, panašią į „XLamp XP - G“ LED, bet mažesniame XP -} E2 LED optiniame šaltinyje. „XLAMP XP -E2“ žibintuvėlio šviesos diodas kartu su didesniu maksimalia srovės įvertinimu nei XP - E2 ir supaprastinta spalvų skutimas, „XLamp XP -E2“ žibintuvėlio šviesos diodas yra visiškai optimizuotas plačiam pagrindiniam nešiojamojo apšvietimo programoms.
Savybės
• Galima įsigyti vėsiai balta
• Suplėšta 25 laipsnių
• Maksimali disko srovė: 1,5 a
• Mažas šiluminis pasipriešinimas: 5,8 laipsnio /W
• Platus žiūrėjimo kampas: 125 laipsnis
• Neribotas grindų gyvenimas, mažesnis arba lygus 30 laipsnių /85% RH
Manau
• Elektriniu neutralus šiluminis kelias
• ROHS reikalavimai
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Apšvietimo spalva: | Šilta balta |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 87,4 lm |
| Ilgis: | 3,45 mm |
| Plotis: | 3,45 mm |
| Ūgis: | 2,26 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 150 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | Xpebwt |
| Pakuotė: | Ritė |
| Pakuotė: | Iškirpkite juostą |
| Pakuotė: | Mousereel |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| Konfigūracija: | Vienišas |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 1000 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Prekybos vardas: | Xlamp |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vieneto svoris: | 0,003527 uncijos |
Populiarus Žymos: XPEBWT - H1 - 0000-00Ae8, Kinija XPEBWT-H1-0000-00AE8 Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







