
CXA3050-0000-000N0HX257F
Baltos šviesos diodai balta 5700 K 80-CRI, „XLAMP CXA3050-36V“
Aprašymas
„XLAMP® CXA3050“ LED masyvas išplečia „Cree LED“ aukšto srauto, daugialypės integruotų masyvų šeimą, siūlančią aukštą našumą lengvai - į - naudoti platformą. Su „XLAMP“ LED apšvietimo klasės patikimumu, „CXA3050“ vienodas sklaidos paviršius įgalina tiek kryptinius, tiek ne kryptinius apšvietimo programas ir šviestuvų bei lempų dizainą. „CXA3050“ yra 2 -osios, 3, 4 ir 4 pakopų spalvos konsistencijos ir, pasižymintys 23 mm optiniu šaltiniu, suteikia naujus srauto ir veiksmingumo lygius šiam formos faktoriui. „CX Family LED“ projektavimo vadovas pateikia pagrindinę informaciją apie reikalavimus, kaip sėkmingai naudoti CXA3050 LED „Luminaire“ dizaine.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - on - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 5700 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 5590 LM |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 80 |
| Peržiūra: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 1.4 A |
| Vf - priekinė įtampa: | 37 V |
| Galios įvertinimas: | 100 W |
| Ilgis: | 27,35 mm |
| Plotis: | 27,35 mm |
| Ūgis: | 1,7 mm |
| Objektyvo spalva: | Tonuotas |
| Objektyvo matmenys: | 23 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | CXA3050 |
| Pakuotė: | Vamzdis |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| LED dydis: | 27,35 mm x 27,35 mm x 1,7 mm |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 100 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: CXA3050-0000-000N0HX257F, Kinija CXA3050-0000-000N0HX257F Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







