
CMB1306-0000-000F0U0A40G
Baltos šviesos diodai balta 4000 K 90-CRI, XLAMP CMB1306-18V
Aprašymas
„XLamp® CMB“ šeima pristato pramonę - pagrindinį liumenų tankį ir efektyvumą „Cree LED“ pakuotėje ir LES dydyje. Pasitelkdama naujausią „COB“ technologijos platformą, CMB šeima pateikia ne - kompromiso veiklos atnaujinimą į esamą CXA, CXB ir CMA produktų šeimas, išlaikant mechaninį ir optinį suderinamumą su jais. „XLAMP CMB“ šviesos diodai yra optimizuoti aukščiausios kokybės lauko apšvietimo programoms, įskaitant takelius, taškus ir žemyn, taip pat lauko apšvietimą.
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Baltos burbuolės šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | SMD/SMT |
| Paketas / atvejis: | COB - lustas - on - plokštėje |
| Apšvietimo spalva: | Neutrali balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 4000 K |
| Šviesus srautas/spinduliuojantis srautas: | 868 lm |
| Spalvų perteikimo rodyklė - cri: | 90 |
| Peržiūra: | 115 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 400 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 18 V |
| Galios įvertinimas: | 7 W |
| Ilgis: | 13,35 mm |
| Plotis: | 13,35 mm |
| Ūgis: | 1,15 mm |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 85 C |
| Objektyvo spalva: | Geltona |
| Objektyvo matmenys: | 6 mm |
| Objektyvo forma: | Apvalus butas |
| Objektyvo skaidrumas: | Aišku |
| Serija: | CMB |
| Pakuotė: | Dėklas |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 400 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
Populiarus Žymos: CMB1306-0000-000F0U0A40G, Kinija CMB1306-0000-000F0U0A40G Gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







