
Aprašymas
Apvalios šviesos diodai siūlo puikų šviesos išėjimą, kad būtų užtikrintas puikus saulės spindulių ir patikimo našumo skaitomumas. Jie ilgą laiką suteikia ypač stabilią šviesos išėjimą. Šios lempos yra pagamintos iš patobulintos optinio laipsnio epoksidinės medžiagos, siūlančios aukštą aukštą temperatūrą ir didelį atsparumą drėgmei apšvietimo ir apšvietimo programose.
Savybės
• Dydis (mm): 5
• Spalvų temperatūra: vėsiai balta: min. (4600K) / Tipiška (9000K) šilta balta: min. (2500k) / tipiškas (2800k)
• Šviesos intensyvumas (MCD) C513A - WSS/WSN: (3000 - 12000) c513a-mss/msn: (3000-12000)
• CRI TIPIal CRI vėsiai baltai yra 75 tipiški CRI šiltai baltai yra 80
• Peržiūra Kampai: 55 laipsnis: C513A - WSS/WSN 55 laipsnis: C513A - MSS/MSN
• Švinas - nemokamai • ROHS atitinka
| Produkto atributas | Atributo vertė |
|---|---|
| Gamintojas: | Cree vedė |
| Produktų kategorija: | Balti šviesos diodai |
| ROHS: | Detalės |
| Produktas: | Balti šviesos diodai |
| Montavimo stilius: | Per skylę |
| Paketas / atvejis: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Apšvietimo spalva: | Vėsiai balta |
| Bangos ilgio/spalvų temperatūra: | 9000 K |
| Šviesos intensyvumas: | 6900 mcd |
| Peržiūra kampas: | 55 laipsnių |
| Jei - į priekį srovė: | 20 Ma |
| Vf - priekinė įtampa: | 3.2 V |
| Galios reitingas: | 120 MW |
| Ilgis: | 5,5 mm |
| Plotis: | 5,5 mm |
| Ūgis: | 7,6 mm |
| Minimali darbinės temperatūra: | - 40 C |
| Maksimali darbo temperatūra: | + 95 C |
| Objektyvo spalva: | Bespalvis |
| Objektyvo matmenys: | 5 mm |
| Objektyvo forma: | Kupolas |
| Objektyvo skaidrumas: | Vanduo skaidrus |
| Serija: | C513a - wSn |
| Pakuotė: | Masė |
| Prekės ženklas: | Cree vedė |
| LED dydis: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Produkto tipas: | Balti šviesos diodai |
| Gamyklos pakuotės kiekis: | 500 |
| Subkategorija: | Šviesos diodai |
| Tipas: | Didelės galios šviesos diodai |
| Vr - atvirkštinė įtampa: | 5 V |
| Vieneto svoris: | 0,011800 uncijos |
Populiarus Žymos: C513A - WSN - cy0z0341, China C513A - WSN - Cy0Z0341 Gamintojai, tiekėjai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







